IDEJA

Pirmā un vienīgā vakariņu pieredze Latvijā tiem, kuriem liekas, ka redzēts un piedzīvots ir viss! "Shitty dinner" ir neierasta pieredze, kas apvieno gardas vakariņas un improvizācijas teātra baudīšanu. Negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - humoru mīloši viesi, ar kuriem kopā pavadīt vakaru kā daļai no izrādes. Netici, ka to visu ir iespējams apvienot? Pārliecinies par to pats!

KO SAGAIDĪT?

Par vakariņām, ko baudīs viesi, parūpēsies "Shitty Dinner" šefpavārs Smaidis, kurš ir izglītots sava amata meistars, tomēr mēdz būt ļoti jūtīgs pret kritiku un satraukumā izdarīt negaidītas lietas. Neskatoties uz Smaida personīgajām nepilnībām, tā viena lieta, par ko var būt pārliecināts ikviens viesis - Smaida gatavotie ēdieni vienmēr būs līmenī!

Par Tavu labsajūtu vakara gaitā parūpēsies "Shitty Dinner" viesmīļu komanda. Nedrīkst gan aizmirst, ka arī viņiem reizēm sanāk no gultas izkāpt ar nepareizo kāju un, kā mēs visi zinām, garastāvoklis var ieteikmēt darba dienas ritējumu. Viesmīļi centīsies parūpēties par viesiem pēc augstākajiem apkalpošanas standartiem, un vai tad vēlme un centība visu izdarīt pēc labākās sirdsapziņas nav pats galvenais?

Vakariņu atmosfēra būs garantēti izcila, jo "Shitty Dinner" tiek organizēts Raimonda Zommera restorānā "Entresol" (Elizabetes iela 22, Rīga) un "Manufaktūrā Brūzis" (Brīvības iela 401c, Rīga)

ĒDIENKARTE

Pavāru komanda parūpēsies par to, lai tā viena lieta, kas vakariņu gaitā netiek sabojāta, ir ēdiens. Improvizācijas izrādē ar vakariņām tiks pasniegti ēdieni trijās kārtās - vieglas uzkodas, gards pamatēdiens un ekskluzīvs deserts noslēgumā. Ja šefpavāram būs īpaši labs garastāvoklis, varbūt viesiem paveiksies nogaršot komplimentu no šefpavāra. 

Ja Jums ir alerģija, vai ir īpašas prasības attiecībā uz pārtiku (esat veģetārietisvegāns), informējiet par to veicot rezervāciju.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.