Vai es varu piedalīties “Shitty Dinner”, ja man ir alerģija, vai kādu citu iemeslu dēļ uzturā nevaru lietot noteiktus produktus?

Jā. Veicot rezervāciju, lūdzu norādiet, ja esat veģetārietis vai vegāns, vai Jums ir alerģija pret kādu no pārtikas produktiem. Pavārs gatavojot maltīti ņems vērā Jūsu komentārus.

Kāds ēdiens tiek pasniegts vakariņu laikā?

Precīza vakariņu ēdienkarte tiek turēta noslēpumā, bet mūsu pavāri pagatavos gardu maltīti iedvesmojoties no mūsdienu Eiropas virtuves. Mēs cenšamies pārsteigt savus viesus ar unikāliem ēdieniem, kas gatavoti no dabīgiem produktiem.

Cik ilgi ilgst vakariņas?

„Shitty Dinner“ ilgst aptuveni 1,5 - 2 h.

Vai nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju?

Jā, nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija. Iesakām veikt rezervāciju pēc iespējas laicīgāk. Jūs varat veikt rezervāciju mūsu rezervēšanas sistēmā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, zvaniet + 371 26699899.

Kur notiek "Shitty Dinner"?

Vakariņas Shitty Dinner notiek restorānā "Entresol", Elizabetes ielā 22.

Cikos sākas vakariņas (un no cikiem var ierasties)?

Vakariņu sākums ir plkst. 19:00, ierašanās uz pasākumu ne ātrāk, kā plkst. 18:45.

Cik cilvēki var sēdēt pie viena galdiņa?

Pie viena galdiņa viesu skaits ir 1-6 cilvēki. Lielākas kompānijas (vairāk kā 6 personas) tiek sēdinātas pie atsevišķi novietotiem galdiņiem. Ja ir īpašas vēlmes, tās var ierakstīt komentāru sadaļā, veicot rezervāciju.

Vai pēc pasākuma varēs palikt ilgāk?

Pēc pasākuma "Brūzis Manufaktūra" ir iespējams palikt nedaudz ilgāk.

Restorānā "Entresol" nav iespējams palikt ilgāk.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.