Vai es varu piedalīties “Shitty Dinner”, ja man ir alerģija, vai kādu citu iemeslu dēļ uzturā nevaru lietot noteiktus produktus?

Jā. Veicot rezervāciju, lūdzu norādiet, ja esat veģetārietis vai vegāns, vai Jums ir alerģija pret kādu no pārtikas produktiem. Pavārs gatavojot maltīti ņems vērā Jūsu komentārus.

Kāds ēdiens tiek pasniegts vakariņu laikā?

Precīza vakariņu ēdienkarte tiek turēta noslēpumā, bet mūsu pavāri pagatavos gardu maltīti iedvesmojoties no mūsdienu Eiropas virtuves. Mēs cenšamies pārsteigt savus viesus ar unikāliem ēdieniem, kas gatavoti no dabīgiem produktiem.

Cik ilgi ilgst vakariņas?

„Shitty Dinner“ ilgst aptuveni 1,5 - 2 h.

Vai nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju?

Jā, nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija. Iesakām veikt rezervāciju pēc iespējas laicīgāk. Jūs varat veikt rezervāciju mūsu rezervēšanas sistēmā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, zvaniet + 371 26699899.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.